Про нас

Компанія «Bona Di» – лідер Українського ринку в галузі оптової торгівлі посудом, подарунками, декором для дому та новорічною продукцією.

В основі нашої роботи лежить безперервний пошук нових ідей та тенденцій для створення високоякісної та стильної продукції, яка зможе задовольнити смак будь-якого нашого покупця.

Величезний асортимент компанії «Bona Di» (більше 10000 найменувань), у поєднанні з високим рівнем та досвідом роботи з клієнтами, гнучкою системою знижок, а також унікальністю та неповторністю бренду, дозволяють нам бути надійним партнером для Вашого бізнесу.

Кожен покупець є невід'ємною частиною нашого колективу! Разом ми даруємо можливість створювати неповторний затишок у будинку, а також дарувати незабутні подарунки.

ТМ Bona Di – це не просто посуд, це те, що створює особливу атмосферу в будинку.

Bona Di Creative Ceramics – повна назва ТМ Bona Di – була обрана засновниками торгової марки не випадково. Англійське слово "Creative" або "To Create" перекладається на українську мову як "творчість" або "створювати". Креативна кераміка – це творчість, оригінальність, неповторність та здатність дивувати та захоплювати.

Креативний дизайн посуду, упаковки, а також сувенірної продукції розробляється талановитими дизайнерами-художниками у дизайн студії Bona Di, що робить нашу продукцію оригінальною та впізнаваною на ринку.